Web tasarımı ile geçen 12 yıl!
Picanet Internet Marketing
Ana sayfa
Site haritası
İletişim
Picanet hizmetleri tasarım marketing yazılım hosting Portfolyo Picanet hakkında

Web Tasarım Blog
→ İyi web tasarımı çok önemlidir
→ Web tasarım firması mı, serbest tasarımcı mı?
→ Neden web sitesi yaptırmalıyım?
→ Web sitenizi yeniden tasarlayın
→ Dijital dünya geliyor
→ Web tasarımın tarihi
→ Web sitesi yenileme
→ Web sitesi tasarımı neden önemlidir?
→ Web tasarım fiyatları
→ Fark yaratan web tasarımı
→ Web sitesi yenileme öncesi bilmeniz gerekenler
İşinizi Büyütmeye Hazırmısınız?
 
Hizmetler» web tasarım blog
Web tasarım blog

Fark Yaratan Web Tasarımı

Bir web sitesi geliştirmeyi planladığınızda, öncelikle web tasarımı konusuna konsantre olun. Bir site tasarlamak fazlasıyla yaratıcılık ve belirli bir web sitesinin okuyucuları ve ziyaretçileri hakkında derinlemesine bilgiye sahip olmayı gerektirir. Bütün web tasarımı firmaları bu iki özelliği bünyelerinde doğru şekilde birleştiremez.

Picanet olarak müşterilerimize doğru adrese geldiklerini defalarca kanıtladık. Biz fark yaratacak bir site tasarlamanın formülünü bulan yaratıcı, zeki ve profesyonel tasarımcılarız. Bizimle çalışmanın en iyi yanı müşterilerimizi sayısız tasarımlarla veya web tasarımı ile ilgili terimlerle bunaltmamamızdır. Bunun yerine müşterilerimize en iyi web tasarım seçeneklerini sunuyor onlara web sitelerinin temasıyla en uyumlu olan seçeneği seçmeleri için yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin kafasını karıştırıp, onları strese sokmak yerine, iyi bir tasarım anlayışı ortaya koyuyoruz böylece müşterilerimiz en iyi renkleri ve desenleri seçmeye çalışırken, eğitimli birisinden destek alabiliyorlar.

Picanet kesinlikle sıradan bir web tasarımı firması değildir, yazılım ve tasarım eğitimi almış uzmanların buluştuğu bir firmadır. Picanet web tasarımı ekibi estetik duyguları gelişmiş bireylerden oluşmuştur; çeşitli sanatları zekice kullanıp kusursuz bir şekilde harmanlayabilirler. Dünya üzerindeki çeşitli sanat formlarını araştırıyor, bütün kültürlerden ve sanatlarından bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz. Demode olmuş ve sıkça kullanılmış tasarımlardan kesinlikle uzak duruyoruz. Yeni bir bakış açısıyla, yeni bir dünya yaratılabileceğine inanıyoruz. Bu yüzden ele aldığımız her yeni proje ile, farklı bir başarı yaratıyor, eşsiz bir görünüm veriyoruz. Bu sonuçlarda çok fazla yararı beraberinde getiriyor. Picanet sitenizi daha ilgi çekici hale getiriyor. Hatta sadece bir göz atmak niyetiyle siteye giren insanlar bile, siteyi derinlemesine inceliyor.

Bütün web tasarım hizmetleri size paranız karşılığında çok fazla şey vermeyebilir. Bu yüzden web sitesi seçimi yaparken, göz önünde bulunduracağınız tek kriter, paranızı size maksimum seviyelerde geri döndürebilecek profesyonellerle çalışmak olmalıdır.

En son çalışmalarımıza bakabilirsiniz.
Picanet web sitenizi tasarlar, geliştirir ve daha fazla tanınmasını sağlar.

Lütfen bize bu form aracılığıyla ulaşın, sizinle en kısa sürede temasa geçilecektir. 
      
Bize Ulaşın
Hakkında | Portfolyo | Hizmetler | Web Tasarım Blog | Bize Ulaşın | Site Haritası
Picanet Internet Marketing
Adres: Konaklar Mah. Şebboy Sok.
Yeni Levent - İstanbul

Ulaşım »
Email: info@picanet.net

© 2004 - 2016 Picanet Web Tasarım Reklam Pazarlama Tüm Hakları Saklıdır.