Web tasarımı ile geçen 12 yıl!
Picanet Internet Marketing
Ana sayfa
Site haritası
İletişim
Picanet hizmetleri tasarım marketing yazılım hosting Portfolyo Picanet hakkında

Müşteri Görüşleri


Ekibimiz


İş Olanakları


Ulaşım
İşinizi Büyütmeye Hazırmısınız?

En Son Çalışmalarımız İçin Tıklayın
Picanet Hakkında» ekibimiz

Ekibimiz


Picanet Ekibi

Picanet Web Tasarım, ticari anlamda başarılı sonuçlar elde eden, yaratıcı ve etkili web siteleri geliştirmeye kendini adamış interaktif bir ajanstır.

Picanet Web Tasarım müşterileri ile ilişkilerine değer vermektedir. Ekibimiz sizden gelen çağrılara en kısa sürede cevap vermekte ve hakettiğiniz desteği almanızı sağlamaktadır.

Picanet Web Tasarım kreatif ekibi, müşteri odaklı çözümler sunabilmek için yaratıcılığın sınırlarını zorluyor!
Web Tasarım Projenizi hayata geçirmek için sizinle gerçekleştireceğimiz ilk strateji toplantımızdan web sitenizin hayata geçeceği ana kadar, işletmenizin hedeflerine ulaşmasını sağlayacak tüm çalışmalar büyük bir titizlik ile gerçekleştirilmektedir.

Projeleriniz zamanında teslim edilir!
Proje detaylarında belirtilen tüm ihtiyaçlarınız tam zamanında yerine getirilecektir. İş planı oluşturulması ve yönetimi, proje aşamalarının zamanında yerine getirilmesi ve web sitenizin tam zamanında ve hatasız teslimi kararlı bir proje yönetimi ile sağlanacaktır.

Picanet Web Tasarım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için tasarım, teknoloji ve pazarlama stratejileri belirlenmesinde sizinle ortak çalışmaktadır.
Proje esnasında ve web siteniz hayata geçtikten sonra web sitenizin gelişimi takip edilecek, size yeni teknolojiler, fikirler ve fırsatlar hakkında bilgiler verilecektir.

Web Tasarım

Geçmiş hosting deneyimlerimiz sizlere güvenilir, yüksek performans ve kaliteli destek bulabileceğiniz hosting hizmetleri sunmamıza imkan vermektedir. Hosting ekibimiz en son teknoloji 4 adet Xeon işlemcili 1 GB RAM bellekli Dell sunucularını UPS ve Generatör destekli Data Centerlarda kendisi işletmekte ve 24/7 kontrol altında tutmaktadır.

Picanet teknoloji ekibi işletmenizin hedeflerini dikkatli şekilde inceler ve uygun tavsiyelerini size iletir. Size para ve zamandan tasarruf ettirecek en son programlama teknolojileri kullanılarak bu hedeflere ulaşmanız sağlanacaktır.

Picanet işinizi ciddiye alır!
İster yeni pazar arayışında olun, ister hedef kitlenize ulaşmak isteyin, Web Tasarım ekibimiz doğru online stratejiler geliştirmenize yardımcı olacak ve yatırımınızın karşılığını almanızı sağlayacaktır.

Web tasarım ekibimiz kurumsal kimliğinizi ve pazarlama hedeflerinizi doğru tasarım ile birleştirecektir. Web sitenizin şirketinizi doğru yansıtması, mesajınızın hedef kitlenize hızlı ve etkili şekilde ulaştırılması, en son teknolojiye uygun olması ve kalıcı bir etki yaratması için gereken tasarım web tasarım ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilecektir.

En iyi web tasarım çözümleri müşterilerimizin kendi işleri hakkında bilgileri ile Picanet Web Tasarım'ın İnternet ve İletişim alanındaki uzmanlığının birleşmesinin sonucunda ortaya çıkmaktadır. Siz müşterimiz olarak, web sitenizin oluşturulması ve tanıtılması süreçlerinin her aşamasında sektörel bilginiz ve kontrolünüz ile bizim stratejik ortağımızsınız.

Picanet Web Tasarım, planlı ve disiplinli çalışma prensiplerinden taviz vermeden müşterilerine müşteri kazandırmayı sürdürmektedir.

Web Tasarım, E-Ticaret, Online Reklamcılık ve E-Mail Marketing gibi kavramlarının Türkiye'de de hızla gelişmesine katkıları olan Picanet, Türk şirketlerinin profesyonel anlamda danışmanlık alabileceği ve yeni müşterilere ulaşabileceği bir şirket olma hedefine hızla ulaşmıştır.

"Picanet hesaplı fiyatlar ile yeni müşterilere ulaşmanızı sağlar"


Picanet Web Tasarım web sitenizi yapabilir, geliştirebilir ve tanıtabilir.

Lütfen bize bu form aracılığıyla ulaşın, sizinle en kısa sürede temasa geçilecektir. 
      
Bize Ulaşın
Hakkında | Portfolyo | Hizmetler | Web Tasarım Blog | Bize Ulaşın | Site Haritası
Picanet Internet Marketing
Adres: Konaklar Mah. Şebboy Sok.
Yeni Levent - İstanbul

Ulaşım »
Email: info@picanet.net

© 2004 - 2016 Picanet Web Tasarım Reklam Pazarlama Tüm Hakları Saklıdır.