Web tasarımı ile geçen 12 yıl!
Picanet Internet Marketing
Ana sayfa
Site haritası
İletişim
Picanet hizmetleri tasarım marketing yazılım hosting Portfolyo Picanet hakkında

Web Tasarım Blog
→ İyi web tasarımı çok önemlidir
→ Web tasarım firması mı, serbest tasarımcı mı?
→ Neden web sitesi yaptırmalıyım?
→ Web sitenizi yeniden tasarlayın
→ Dijital dünya geliyor
→ Web tasarımın tarihi
→ Web sitesi yenileme
→ Web sitesi tasarımı neden önemlidir?
→ Web tasarım fiyatları
→ Fark yaratan web tasarımı
→ Web sitesi yenileme öncesi bilmeniz gerekenler
İşinizi Büyütmeye Hazırmısınız?
 
Hizmetler» web tasarım blog
Web tasarım blog

Web Sitesi Yenileme.

Sitenizin tekrar tasarlanmaya ihtiyacı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Web sitenizin yenilenmesi için yapacağınız yatırımla ilgili kendinize sormanız gereken birkaç soru var.

1) Web siteniz güncel mi? Yeni tasarlanmış bir siteye sahip olmak ziyaretçilerin sitenizi atlamak yerine sitenizde kalmalarına yardımcı olur. Yeniden kastımız, yeni bir içerik demektir. Bütün web sitesi sahipleri web sitelerini en son içeriklerle güncel tutmalıdır.

2) Web sitenize profesyonel bir görünüm kazandırın. Demode olmuş web sitesi görünümü, ziyaretçilerinizin dikkat çekici ve kolay kullanımı olan rakip sitelere yönlenmesine neden olabilir. Web sitesinin görünümünün berraklığı, işletmenize profesyonel bir izlenim kazandırır ve satışları artırır.

3) Yasaklanmış kodlar arama motorları tarafından engellenmenize sebep olabilir, buna benzer olarak web sitenizin zamanı geçmiş kodları da arama motorlarının sitenizi okumasını zorlaştırır. Teknoloji değişiyor, web sitesi sahipleri için de son teknolojiyle web sitelerini güncellemeleri bir zorunluluktur. Bunu yapmazsanız, işletmeniz rekabet ortamının dışında kalacaktır.

4) Web Tasarımdaki eksiklikler arama motorlarında ve dizinlerde listelenmenizi zorlaştırır.

5) Web Sitenizin başarıya ulaşma anahtarı olan anahtar kelimeleri güncel tutmalısınız, yeni kelimeler tanımlamak ve anahtar kelime yoğunluğunuzu artırmak sitenizin optimizasyonda etkili bir yer edinmesi için gereklidir.

6) Web Sitenizde demode olmuş resimleri kaldırın ve kolay yüklenebilen, ziyaretçileri sitenizde tutacak fotoğraflar yükleyin. İnternet çağın ötesine geçmiş olsa da, halen çevirmeli bağlantı yoluyla internete erişen çok fazla kullanıcı var.

7) Sitenizin bütün tarayıcılarla uyumlu olmasına özen gösterin. Eğer interneti tararsanız, farklı tarayıcılarda görüntülenmeyen çok fazla web sitesi olduğunu fark edeceksiniz.

8) İnternette uzun süre bağlantıları aramanızı gerektiren, kullanılmayan web siteleri var. Bu durum ziyaretçilerin web sitesinden sıkılmasına ve ayrılmasına neden olur. Linklerin kolayca bulunabileceği web siteleri, ziyaretçilerin aradıkları indirimleri, uzantıları, bilgileri kolayca bulmasını sağlar.

9) Diğer sebepler için de web sitenizin ihtiyaç duyduğu tek şey güncellenmektir.

Web sitesinin yeniden tasarlanması bütün web siteleri için bir zorunluluktur, eğer web siteniz zamanın gerisinde kalmış ise ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde çalışmıyorsa, sorunun çözümü web sitesinin yeniden tasarlanmasıdır.

Bütün web siteleri görünüm ve tasarım açısından yenilenmeye ve gelişmeye ihtiyaç duyar.

Etkili bir web sitesi tasarlamak için çok fazla unsuru dikkate almak gerekir.

Bir web sitesini etkili hale getirmek için sitenin kullanılabilirliğini gözden geçirmek zorundasınız. Gezinebilirlik, renkler, fontlar ve indirme süresi ana hususlardan sadece bir kaçıdır.

Anahtar yol ise, önce temel bilgileri anlama daha sonra da web sitenizin özüne uygun spesifik işlevler eklemektir. Şirketiniz, tasarımı kötü ve dikkat çekmeyen bir web sitesini hak etmez. İmajınızdaki basit değişiklikler, satışlarınızı giderek artırabilir.

Web sitenizi yeniden tasarlamak çok masraflı bir prosedür değildir ama şirketinizin imajını artırmada ve işletmenizin satışlarını yükseltmede etkili bir yol olabilir.

En son çalışmalarımıza bakabilirsiniz.
Picanet'in web sitesi yenileme hizmetleri ile firma imajınızı tazeleyin.

Lütfen bize bu form aracılığıyla ulaşın, sizinle en kısa sürede temasa geçilecektir. 
      
Bize Ulaşın
Hakkında | Portfolyo | Hizmetler | Web Tasarım Blog | Bize Ulaşın | Site Haritası
Picanet Internet Marketing
Adres: Konaklar Mah. Şebboy Sok.
Yeni Levent - İstanbul

Ulaşım »
Email: info@picanet.net

© 2004 - 2016 Picanet Web Tasarım Reklam Pazarlama Tüm Hakları Saklıdır.