Web tasarımı ile geçen 12 yıl!
Picanet Internet Marketing
Ana sayfa
Site haritası
İletişim
Picanet hizmetleri tasarım marketing yazılım hosting Portfolyo Picanet hakkında

Web Tasarım Blog
→ İyi web tasarımı çok önemlidir
→ Web tasarım firması mı, serbest tasarımcı mı?
→ Neden web sitesi yaptırmalıyım?
→ Web sitenizi yeniden tasarlayın
→ Dijital dünya geliyor
→ Web tasarımın tarihi
→ Web sitesi yenileme
→ Web sitesi tasarımı neden önemlidir?
→ Web tasarım fiyatları
→ Fark yaratan web tasarımı
→ Web sitesi yenileme öncesi bilmeniz gerekenler
İşinizi Büyütmeye Hazırmısınız?
 
Hizmetler» web tasarım blog
Web tasarım blog

Web Tasarımı Firması mı, Serbest Tasarımcı mı?

Bir web sitesi iş hayatında sadece bir araç olmaktan çok daha fazlasını ifade eder. Web siteniz sizin "marka" imajınızın bir parçasıdır. Web sitesi sizin vitrininiz ve profesyonelliğinizin ölçüsüdür. İyi bir web sitesi bir yol göstericidir, ürünlere, hizmetlere kolayca erişme imkânı sağlar ve sahibinin ya da sahiplerinin hedeflerini yerine getirir. Sizin de tahmin edebileceğiniz üzere, bu kriterleri karşılayan siteler geliştirmek kolay bir iş değildir. Seçebileceğiniz serbest çalışan binlerce web tasarımcısı mevcutken, bunların çok azı, bireylerin özel ihtiyaçlarını karşılayabilecek sitelerin gerektirdiği tecrübe ve yeteneğe sahiptir.

Birçok işletme sahibi, mukayese için fiyatı kullanır, bu da serbest tasarımcıların tercih edilmesine sebep olmaktadır. Bu konu hakkında yeterli bilgiye sahip olanlar ise, tasarımcıdan çeşitli sitelerin portfolyolarını isterler, ancak, bunu yaptıktan sonra bir firma ile çalışmaya karar verirler. Şunu anlamak çok önemlidir: bir ya da iki site geliştirmiş olmak, öğrenme yeteneğinin olduğunu ve işletmenize yararı dokunacak bir site oluşturabilecek yeteneğe sahip olunduğunu göstermez.

Serbest çalışan bir birey yerine bir firmayla çalışmak çok daha basittir. Firmalar genellikle web sitelerinin belli bölümleri üzerinde uzmanlaşmış profesyonelleri bünyesinde toplar. Ana hat düzeninizi oluşturmak için çalışan kişi, büyük ihtimalle HTML ya da kod yazımı üzerine çalışan kişi olmayacaktır. Uzman kişilerin bireysel bakış açılarıyla proje ele alındığında, projeye gösterilen bireysel özen çok daha fazla olacaktır. Ama yine de, bir web tasarım firması ile bile çalışsanız, firma; departmanları arasında pürüzsüz bir ürün protokolü kurmadıkça, işinizde gecikmeler meydana gelebilir. Farklı firmalardan fiyat toplarken, işin ne zaman biteceği ile ilgili bilgi sahibi olmak için, en azından işin tamamlanacağı zaman dilimini sormayı unutmamak çok önemlidir.

Büyük resme bakacak olursak, firmalar işletme sahiplerine bireysel çalışan herhangi bir tasarımcıya oranla, detaylara daha çok özen gösterecek daha tecrübeli bir ekip sunar. Sizin işletmeniz herhangi bir işletme değildir dolayısıyla kuruluşunuzun web sitesi, kendini bu işe adamış profesyonel bir ekip tarafından tasarlanmayı fazlasıyla hak eder. Serbest tasarımcı tek tipte site hazırlamaya adapte olmuştur, peki sitenizde ne sunacağınıza ve sizin için doğru site tarzının bu olduğuna karar vermeye kimin hakkı var?

En son çalışmalarımıza bakabilirsiniz.
Picanet web sitenizi tasarlar, geliştirir ve daha fazla tanınmasını sağlar.

Lütfen bize bu form aracılığıyla ulaşın, sizinle en kısa sürede temasa geçilecektir. 
      
Bize Ulaşın
Hakkında | Portfolyo | Hizmetler | Web Tasarım Blog | Bize Ulaşın | Site Haritası
Picanet Internet Marketing
Adres: Konaklar Mah. Şebboy Sok.
Yeni Levent - İstanbul

Ulaşım »
Email: info@picanet.net

© 2004 - 2016 Picanet Web Tasarım Reklam Pazarlama Tüm Hakları Saklıdır.