Web tasarımı ile geçen 12 yıl!
Picanet Internet Marketing
Ana sayfa
Site haritası
İletişim
Picanet hizmetleri tasarım marketing yazılım hosting Portfolyo Picanet hakkında

Web Tasarım Blog
→ İyi web tasarımı çok önemlidir
→ Web tasarım firması mı, serbest tasarımcı mı?
→ Neden web sitesi yaptırmalıyım?
→ Web sitenizi yeniden tasarlayın
→ Dijital dünya geliyor
→ Web tasarımın tarihi
→ Web sitesi yenileme
→ Web sitesi tasarımı neden önemlidir?
→ Web tasarım fiyatları
→ Fark yaratan web tasarımı
→ Web sitesi yenileme öncesi bilmeniz gerekenler
İşinizi Büyütmeye Hazırmısınız?
 
Hizmetler» web tasarım blog
Web tasarım blog

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarımı endüstrisi geçtiğimiz 5 yıl içerisinde çok büyük gelişmeler yaşadı. Şu an sizin için uygun olabilecek çok çeşitli seçenekler ve fikirler mevcuttur. Her projeye ve bütçeye uygun fiyatlar ile bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Web tasarım fiyatları neye göre belirlenir ve daha da önemlisi sizin neye ihtiyacınız var?

Öncelikle, Web tasarım fiyatları arasındaki farkın sebeplerinden biri programlama dilleridir. Günümüzde kullanılan popüler diller ise genellikle HTML, PHP; ASP; NET; C++, C# ve Coldfusion’dır. Başka seçenekler de vardır ancak en çok kullanılanlar bunlardır. Web tasarım fiyatlarına etki eden bir diğer unsur ise web sitesinde Flash kullanılıp kullanılmayacağıdır. Flash ile yapılan web siteleri daha maliyetli olmaktadır. Web tasarımındaki bir diğer fiyat unsuru ise web sitesinde kullanılacak olan grafiklerin firmanıza özgü ve kurumsal kimliğinizi yansıtan özgün bir tasarım olup olmadığıdır.

Bu saydığımız etkenlerin kendi içerisinde avantajları ve dezavantajları vardır ancak siz spesifik olarak hangi işlevleri istediğinizi belirtmediğiniz sürece, herhangi bir işlevde daha başarılı olabilecek bir programlama dili ele alınmayacaktır, dolayısıyla da doğru ya da yanlış olarak adlandırılabilecek bir çözüm söz konusu olamayacaktır. En basit dil HTML’dir ve bu dil, hareketli özellikler gerektirmeyen, kullanıcıları, müşterileri, satış bilgilerini toplamak için veri tabanı kullanmaya ihtiyaç duymayan, pazarlama amacı gütmeyen basit web sitelerinde kullanılır.

Neye ihtiyacınız olduğuna gelince, bu tamamıyla sizin hedef pazarınıza, ürünlerinize ya da hizmetlerinize ve de bu sitede neyi başarmak istediğinize bağlıdır. Piyasada bu kadar çok web tasarımcı ve web tasarım şirketi varken, sizin için doğru olanın hangisi olduğuna karar vermek gözünüzü korkutabilir. Eğer istediğiniz sonuçları size garantileyemeyecekse, size verilen web tasarım fiyat tekliflerinden, en ucuzu yerine en pahalısını tercih etmenin hiçbir önemi yoktur.

Üzerinde düşünmeniz gereken en önemli şey bu siteyle neyi başarmak istediğinizdir. Daha sonra da şirketlere a) bu sonuçları elde edip edemeyeceklerini b) edeceklerse, bu sonuçları nasıl elde etmeyi planladıklarını sorunuz.

Eğer bunları yapmazsanız, rakiplerinizi geride bırakmak için çok fazla şansınız olmayacaktır.

İnternette bu kadar çok web sitesi varken, sadece iyi görünüme sahip bir siteye sahip olmak, başarı elde etmek için yeterli değildir. Dikkat çekici, kullanıcı dostu, erişilmesi kolay bir web sitesine sahip olmak müşterilerinize güven verecektir ancak web sitenizin kodlaması özenle yapılmamış, arama motoru optimizasyonuna göre tasarlanmamışsa size yeni işler getirmeyecek, internet pazarlamasında önemli bir yere sahip olamayacaktır.

Buna benzer olarak, arama motorları için çok iyi bir şekilde optimize edilmiş bir siteye sahip olabilirsiniz ancak kötü tasarımı ve erişilebilme sorunları satışlarınızı etkileyecektir. Başarılı bir siteye sahip olmak için ihtiyacınız olan şey, doğru tasarım, işlevsellik ve arama motoru optimizasyonu dengesini sağlayabilmektir. Ancak bu şekilde, algoritmalarını sürekli değiştiren üç önemli arama motorunda Google, Yahoo ve Bing’de etkili bir biçimde pazarlamanıza başlayabilirsiniz.

Seçtiğiniz web tasarım şirketinin doğru bir seçim olduğundan emin olmak zorundasınız çünkü eğer olmazsanız sadece paranızı ve zamanınızı boşa harcamış olursunuz.

En son çalışmalarımıza bakabilirsiniz.
Picanet web sitenizi tasarlar, geliştirir ve daha fazla tanınmasını sağlar.

Lütfen bize bu form aracılığıyla ulaşın, sizinle en kısa sürede temasa geçilecektir. 
      
Bize Ulaşın
Hakkında | Portfolyo | Hizmetler | Web Tasarım Blog | Bize Ulaşın | Site Haritası
Picanet Internet Marketing
Adres: Konaklar Mah. Şebboy Sok.
Yeni Levent - İstanbul

Ulaşım »
Email: info@picanet.net

© 2004 - 2016 Picanet Web Tasarım Reklam Pazarlama Tüm Hakları Saklıdır.