Web tasarımı ile geçen 12 yıl!
Picanet Internet Marketing
Ana sayfa
Site haritası
İletişim
Picanet hizmetleri tasarım marketing yazılım hosting Portfolyo Picanet hakkında

Tasarım


Marketing

Yazılım

Hosting
→ Web hosting
→ Email hosting
→ Alan Adı Kayıtları
Email ve Web Hosting Kampanya
Hizmetler» hosting

E-mail hizmetleri
Web hosting


Hızlı, güvenilir, hesaplı email hizmetleri

Picanet müşterilerine email ve benzeri hizmetleri sekiz yıldır başarı ile sağlamaktadır. E-mail sunucularımız süratli ve güvenilir elektronik posta hizmetleri sağlamaktadır. İster binlerce emaile sahip listeleriniz olsun ister müşterileriniz ile eposta vasıtası ile haberleşin, e posta ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz.

info@ ile başlayan email adresi almak

info@ ile başlayan email adresi almak istiyorum diyorsanız öncelikle şahsınıza ya da firmanıza "www.şahısismi.com" veya "www.firmaismi.com" gibi bir alan adı tahsis edeceğiz. Daha önceden başkası tarafından alınmamış olmak kaydı ile her tür uzantıya sahip alan adını firmamız aracılığı ile alabilirsiniz. Daha sonra info@ ile başlayan email adresi ve dilerseniz isim@firmaismi.com gibi ilave email adresleri tarafınıza tahsis edilecektir.

Aylık 4$'dan başlayan fiyatlar ile info@ ile başlayan email adresine sahip olabilir, web sitenizi yayınlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın

Emailleriniz POP ve IMAP erişimine açık olacaktır, yani bu email adreslerine Outlook, Thunderbird, Entourage gibi email programları ile erişebilirsiniz. Dilerseniz emaillerinize Webmail arayüzü ile dünyanın her yerinden erişebileceksiniz. Bu hizmeti yüzlerce firma ve şahısa sekiz yıldır başarı ile sağlıyoruz.

Email sunucularımız spam filtrelidir. Bu sayede istenmeyen postaların gelen kutusuna düşmesi %90 oranında engellenmektedir. Ayrıca her sunucumuzda standart olarak bulunan anti virüs koruması virüslü postaların kullanıcı bilgisayarlarına ulaşmasını büyük oranda engellemektedir.

E-Mail sunucularımız, email listeleri, otomatik yanıtlama, mesaj yönlendirme ve diğer gelişmiş özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Eğer email adresi almak istiyorum diyorsanız size uygun fiyatlarımız ile email hesabı açabiliriz.
Güvenilir email hizmetleri günümüz işletmeleri için kritik öneme sahiptir. Picanet email ihtiyaçlarınıza cevap verebilir.

Lütfen bize bu form aracılığıyla ulaşın, sizinle en kısa sürede temasa geçilecektir. 
      
Bize Ulaşın
Hakkında | Portfolyo | Hizmetler | Web Tasarım Blog | Bize Ulaşın | Site Haritası
Picanet Internet Marketing
Adres: Konaklar Mah. Şebboy Sok.
Yeni Levent - İstanbul

Ulaşım »
Email: info@picanet.net

© 2004 - 2016 Picanet Web Tasarım Reklam Pazarlama Tüm Hakları Saklıdır.