Web tasarımı ile geçen 12 yıl!
Picanet Internet Marketing
Ana sayfa
Site haritası
İletişim
Picanet hizmetleri tasarım marketing yazılım hosting Portfolyo Picanet hakkında

Tasarım


Marketing

Yazılım

Hosting
→ Web hosting
→ Email hosting
→ Alan Adı Kayıtları
Hizmetler>> hosting

Web Hosting
Web hosting - Hızlı ve güvenilir


Hızlı, güvenilir, hesaplı web hosting hizmetleri

Web hosting altyapımız, web sitenizin ziyaretçiler tarafından anında ulaşılabilmesini sağlamak amacıyla sürat, her zaman size destek verebilecek birilerinin bulunduğunu bilmeniz için güven,online alışveriş ve eTicaret sitelerinin hassas durumları göz önüne alınarak emniyet unsuraları hesaba katılarak tasarlanmıştır.Web hosting (web sitesi yayınlama)

Sunucular
web sunucuları Sunucu altyapımız bir dünya devi olan Dell markasının güvencesine sahiptir. Sunucu bileşenleri yüksek performans elde etmek için 8 adet Intel Xeon işlemciye sahip olup 16GB ECC RAM bellek ile desteklenmiştir. Yüksek performanslı veritabanı erişimi için en son teknoloji'ye sahiptir.

İşletim Sistemi
Linux web hosting Unix işletim sistemi ile yönetilen sunucularımız en süratli şekilde web sitenize ulaşılmasına olanak vermektedir. Çalışan tüm işletim sistemi programları teknik ekibimiz tarafından devamlı takip edilmekte ve en son program sürümleri ve yamalar ile otomatik güncellenmektedir.

Veri Transferi
Picanet herbir müşterisinin artan ihtiyaçları oranında bant genişliği sağlamayı garanti etmektedir. Kullanılan donanım ve omurga bağlantıları çok yüksek kapasitelidir.

Data Center
Data Center Türk Telekomun Internet omurgasının en hızlı ulaştığı Atlanta ABD, New York ABD ve İstanbul Türkiye'de bulunan Data Center'lar Internet altyapısını 2 adet Telco ana bağlantı merkezi ile sağlamaktadır. Network 100% Cisco'dur ve OC-3 ila OC-12 arası farklı fiber bağlantılar kullanılmaktadır.

Sistemde 24 saat kesintisiz elektrik sağlayan jeneratör,UPS, PDU, HVAC, ısı, nem, güvenlik izleme sistemi ve yangın önleme sistemi mevcuttur. Bu sistemde elektrik kesintisi olması mümkün değildir. Sistemin güvenilirliği 99.999% dur.

Güvenlik
Güvenlik personeli 7 gün 24 saat görev başındadır. Tesislere ve data center'a giriş kontrolü, biometrik parmak izi tarayıcılı giriş sistemi ve özel şifreli kartlar ile gerçekleştirilmektedir. Tüm Data Center yüksek çözünürlüklü ve gece görüşü destekleyen kameralar ile izlenmektedir. 24 saat dijital kayıt / 180 gün dijital video kayıt yapılmaktadır. Güvenlik videosu kayıtları ve erişim merkezi güvenlik birimi tarafından kontrol edilmektedir.

Teknik Destek
Teknoloji ve süratin bu kadar önemli olduğu bir sektörde Picanet müşteri hizmetlerine büyük önem vermektedir. Uzman teknik kadromuz sorularınıza mesai saatlerinde ve sonrasında yanıt verebilmektedir.KOBİ Desteği

Picanet kendi web sitelerini oluşturmak isteyen küçük işletmelere hesaplı çözümler sunmaktadır.

FTP
FTP erişimi isteyen müşterilerimize bu hizmeti de sağlıyoruz. FTP hizmeti müşterilerimizin web sitelerini güncellemesine veya değiştirmesine olanak vermektedir.


Picanet firmanıza hızlı, güvenilir ve emniyetli hosting hizmetleri sunabilir.

Lütfen bize bu form aracılığıyla ulaşın, sizinle en kısa sürede temasa geçilecektir. 
      
Bize Ulaşın
Hakkında | Portfolyo | Hizmetler | Web Tasarım Blog | Bize Ulaşın | Site Haritası
Picanet Internet Marketing
Adres: Konaklar Mah. Şebboy Sok.
Yeni Levent - İstanbul

Ulaşım »
Email: info@picanet.net

© 2004 - 2016 Picanet Web Tasarım Reklam Pazarlama Tüm Hakları Saklıdır.